Social media Pub
Social media Pub

Kariéra

Od 1. januára 2007 na Slovensku pôsobí pivovarnícka spoločnosť Pivovary Topvar, a.s., ktorá vznikla po zlúčení spoločností Pivovar Šariš, a.s, a Topvar, a.s.

Do portfólia spoločnosti patria slovenské značky Šariš, Topvar, Smädný mních, české značky Pilsner Urquell, Velkopopovický Kozel, nealkoholické pivo Birell, Gambrinus, a Master.

Spoločnosť Pivovary Topvar, a.s., spája v sebe samostatnú výrobnú jednotku - pivovar vo Veľkom Šariši a sieť obchodno-distribučných centier na Slovensku. Vedenie spoločnosti má kancelárie v Bratislave. V rámci celého Slovenska zamestnáva firma Pivovary Topvar, a.s. približne 700 zamestnancov.

Brigáda pre vysokoškolákov : technické oddelenie

Charakteristika pozície

Do nášho tímu údržby a energetiky hľadáme šikovného študenta/študentku , ktorý popri štúdiu zvládne jednoduchšiu ale zaujímavú brigádu na pár hodín denne. Trvanie brigády predpokladáme 2-3 mesiace s nástupom podľa dohody. Brigáda bude realizovaná formou dohody o vykonaní práce.

Náplň práce

Tvojou úlohou bude značenie potrubných rozvodov produktu a médii osadením samolepiacich značiek na určené miesta vo výrobe.

Požiadavky na kandidáta

  • študent vysokej školy ( ideálne technický smer)
  • samostatnosť
  • spoľahlivosť

Kontakt

Pivovary Topvar, a.s.
Pivovarská 9
082 23  Pivovary Topvar, a.s.-Veľký Šariš
Slovensko
Powered by LMC

Naše značky