Social media Pub
Social media Pub

Kariéra

Od 1. januára 2007 na Slovensku pôsobí pivovarnícka spoločnosť Pivovary Topvar, a.s., ktorá vznikla po zlúčení spoločností Pivovar Šariš, a.s, a Topvar, a.s.

Do portfólia spoločnosti patria slovenské značky Šariš, Topvar, Smädný mních, české značky Pilsner Urquell, Velkopopovický Kozel, nealkoholické pivo Birell, Gambrinus, a Master.

Spoločnosť Pivovary Topvar, a.s., spája v sebe samostatnú výrobnú jednotku - pivovar vo Veľkom Šariši a sieť obchodno-distribučných centier na Slovensku. Vedenie spoločnosti má kancelárie v Bratislave. V rámci celého Slovenska zamestnáva firma Pivovary Topvar, a.s. približne 700 zamestnancov.

Operátorka / Operátor stáčania - sezóna

O spoločnosti

Pivovary Topvar sú pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky tisícom ľudí v celej krajine.
Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva.

Do portfólia značiek, ktoré každoročne získavajú ocenenia na medzinárodných aj lokálnych súťažiach kvality, patrí Pilsner Urquell, Šariš, Velkopopovický Kozel, Radegast, Gambrinus, Topvar, Smädný Mních, nealkoholické pivo Birell, či cider Kingswood.

Požiadavky na kompetencie

Operátorka / operátor stáčania vykonáva obsluhu stáčacej linky – jednotlivých technologických celkov (strojov) za účelom zabezpečenia plynulého stáčania nápojov.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme na sezónu: s nástupom 1.3.2018/1.4.2018 a trvaním do 31.8.2018

Hlavné úlohy:

  • Obsluhovať technologické zariadenia na linke (príprava stroja, správny chod počas výroby, ukončenie zmeny) s cieľom zabezpečiť plynulú a efektívnu prevádzku na pracovisku.
  • Vykonávať jednoduché i zložitejšie opravy na technologických zariadeniach v rámci autonómnej údržby.
  • Udržiavať čistotu a poriadok na stredisku v súlade so schválenými postupmi.
  • Vykonávať pravidelné sanitácie v súlade so schválenými postupmi.

Ďalšie informácie:

  • Predchádzajúca skúsenosť s výrobou v potravinárskom podniku je výhodou
  • Zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve
  • Dôslednosť, svedomitosť, flexibilita;
  • Ochota pracovať na zmeny;

Ponúkame:

Atraktívnu mzdu: základná mzda a k nej kvartálny bonus 30%
• Dotované stravovanie priamo v závode
• Birell na pracovisku zdarma
• Pracovná zmluva priamo s pivovarom (nie sme agentúra práce)

Kontakt

Pivovary Topvar, a.s.
Pivovarská 9
082 23  Pivovary Topvar, a.s.-Veľký Šariš
Slovensko
Powered by LMC

Naše značky