Social media Pub

Kariéra

Od 1. januára 2007 na Slovensku pôsobí pivovarnícka spoločnosť Pivovary Topvar, a.s., ktorá vznikla po zlúčení spoločností Pivovar Šariš, a.s, a Topvar, a.s.

Do portfólia spoločnosti patria slovenské značky Šariš, Topvar, Smädný mních, české značky Pilsner Urquell, Velkopopovický Kozel, nealkoholické pivo Birell, Gambrinus, a Master.

Spoločnosť Pivovary Topvar, a.s., spája v sebe samostatnú výrobnú jednotku - pivovar vo Veľkom Šariši a sieť obchodno-distribučných centier na Slovensku. Vedenie spoločnosti má kancelárie v Bratislave. V rámci celého Slovenska zamestnáva firma Pivovary Topvar, a.s. približne 700 zamestnancov.

Senior špecialista pre tvorbu a správu obchodných zmlúv

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu, ktorý bude zodpovedný za tvorbu, celkové vedenie a evidenciu obchodných zmlúv. Ako špecialista budete komunikovať naprieč oddeleniami, vyhotovovať zmluvy, kontrolovať podklady a vecnú stránku obchodných zmlúv. Okrem iného budete tiež hodnotiť základné kreditné riziko zákazníka, riešiť prípadné pripomienky a riešiť predčasné ukončenie zmlúv.

Náplň práce

• Vyhotovovanie obchodných zmlúv, kontrola podkladov pre potrebných pre ich tvorbu
• Zodpovednosť za vykonanie finálnej vecnej nezávislej kontroly obchodných zmlúv pred uzatvorením vrátane zmeniek tak, aby bola v súlade so schválenými parametrami a s platnou legislatívou
• Kompletné spracovanie obchodných zmlúv vrátane základnej analýzy kreditného rizika u konkrétneho zákazníka pred uzatvorením obchodnej zmluvy
• Komunikácia s daňovým, právnym, kreditným, finančným oddelením a obchodnými tímami
• Vedenie evidencie a archivácia obchodných zmlúv a s reklamou súvisiacich podkladov
• Riadenie samostatného tímu špecialistov obchodných zmlúv v rámci oddelenia
• Poskytovanie odbornej podpory obchodným tímom, a to aj formou aktívnej komunikácie priamo so zákazníkom
• Reporting na interné aj externé účely

Požiadavky na kandidáta

• SŠ vzdelanie ekonomického smeru
• Min. 2-ročná prax s prácou s obchodnými zmluvami
• Znalosť slovenských účtovných predpisov - výhodou
• Znalosť daňových a právnych predpisov v danej oblasti - výhodou
• Znalosť typov obchodných zmlúv a ich využitie
• Komplexná znalosť procesov súvisiacich s obchodnými zmluvami
• Samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
• Logické a analytické myslenie, orientácia na detail
• Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
• MS Office (Excel - pokročilý), SAP - výhodou
• Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
• Vodičský preukaz sk. B

Ponúkame:

• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátane zamestnaneckého piva
• Zázemie stabilnej a úspečnej medzinárodnej spoločnosti
• Samostatnú a zodpovednú prácu
• Prepracovaný systém osobného a profesionálneho rozvoja
• Zmluva na dobu neurčitú

Powered by LMC

Naše značky